Feministyczne kalendarze mocy na 2021 rok

Obecnie żyjemy w czasach dość trudnych dla kobiet. Wystarczy spojrzeć na ulice polskich miast w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, aby zobaczyć, że pisze się zupełnie nowa historia. Jeśli już dziś myślicie o tym, jaki prezent na dzień kobiet kupić komuś bliskiemu w przyszłym roku – pomyślcie o czymś praktycznym i łatwym w codziennym stosowaniu. Książki bowiem to nie tylko literatura w najczystszej postaci, również ważna i potrzebna. Książkami są także kalendarze z licznymi, barwnymi stronami, z których nie tylko można się dowiedzieć czegoś interesującego, ale także zamieścić cały ogrom własnych notatek przydatnych na przyszłość.

Kobiece kalendarze na 2021 rok – sprawdzony pomysł na prezent dla każdej aktywnej kobiety

Właściwie w każdym kraju znajdują się kobiety tworzące kalendarze mocy dla wszystkich aktywnych niewiast. Często są to osoby z pierwszych stron gazet, aktorki, piosenkarki, dziennikarki, kobiety żyjące aktywnie i przez to inspirujące inne, które nie zawsze mają możliwości dla wprowadzenia szybkich i natychmiastowych zmian. W kalendarzach mocy możemy znaleźć m. in.:

  • rozpiski treningów i plany ćwiczeń na cały dzień
  • pomysły na aktywne spędzanie wolnego czasu
  • propozycje zdrowych diet, regenerujących cały nasz organizm
  • rady dotyczące wychowywania dzieci
  • propozycje na zagraniczne wyjazdy, zwiedzanie świata i otwieranie się na niego
  • rankingi zdrowych i bezpiecznych kosmetyków
  • rady dotyczące kariery zawodowej i związków. 

Zalety kalendarzy mocy dla kobiet na 2021 rok

Tego rodzaju książki są dopieszczonymi formami od strony edytorskiej. Najczęściej mieszczą się w grubych, wykonanych z wysokiej jakości papieru okładkach. Do każdego kalendarza dołączona jest cienka zakładka, aby można było zaznaczać stronę, która aktualnie zdobyła naszą uwagę. Kalendarze w formie książkowej mają format zbliżony do zeszytu, który każda z nas zabierała ze sobą na lekcje języka polskiego w podstawówce i liceum. Taki kalendarz zatem idealnie mieścić się będzie w kobiecej torebce. Na kolorowych kartkach bardzo przyjemnie dokonuje się wszelkich notatek. Miejsca na zapiski jest naprawdę dużo, a do tego dochodzą także zdjęcia motywacyjne osób, które wydały daną pozycje. Można zainspirować się sentencjami o cytatami ludzi, który odnieśli sukces po długich walkach i zmaganiach z własnymi słabościami. Nic nie zapowiada, że protesty kobiet w Polsce tak szybko się skończą. A warto mieć pod ręką coś poręcznego, w czym zanotujemy wszystkie ważne wskazówki dotyczące np. protestów. Nie wszystko da się zapisać w telefonie.

Tło - zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com